Prihlasovacie meno:
Heslo:
Základná škola Ľudovíta Štúra
Vyhľadávanie
2023/2024
2024/2025
Prihlásenie
O škole
Kontakt
Novinky
INKLUZÍVNY TÍM
Spravodajstvo školský rok 2014/2015
Spravodajstvo školský rok 2012/2013
Školský klub detí
Kalendár
Učitelia
Zelená škola
Elektronická prihláška
Formuláre
Dôležité linky
Spracovanie osobných
Navigácia
Hlavná stránka
O škole
Kontakt
Novinky
2% dane
Školský klub detí
Fotoalbum
Kalendár
Plán práce školy
ŠVP a vych.prog.ŠKD
Rozbor hospodárenia
Záverečná správa
Učitelia
Známky
Info - Ako na stredné školy
Priprav si do 1. ročníka
Triedy
Školská jedáleň (kód 9709)
Školská jedáleň
Športová hala
Knižnica
Mapa
Pracovné ponuky
Min. škol. SR
Mesto Modra
Smernica k prevencii
Verejné obstarávanie
Profil verejného obstarávateľa
Verejné obstarávanie
Výzvy
Zmluvy, faktúry, obj
Skola cez zriaďovateľa
Škola
ŠJ 2017
Kolektívna zmluva
Prihlásenie
PROGRAM ALF
Profil verejného obstarávateľa
Verejné obstarávanie
Výzvy
Skola cez zriaďovateľa
Škola
ŠJ 2017
Zoznam tried
Názov
1.A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Alena Šimková
Učebňa
1.A
1.B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Iveta Horáková
Učebňa
1.B
1.C
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Jana Nemčovičová
Učebňa
1.C
2.A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Anna Gernátová
Učebňa
1.A
2.B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Zuzana Varsíková
Učebňa
1.B
3.A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Anna Tkáč
Učebňa
2.A
3.B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Mária Setnická
Učebňa
2.B
3.C
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Miriama Mišenková
Učebňa
2.C
4.A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Bc.Mária Sodomová
Učebňa
2.A
4.B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Miriam Brunovská
Triedny učiteľ
Anna Bednarovská
Učebňa
3.B
5.A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Natália Petiová
Učebňa
4.A
5.B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Silvia Fuzáková
Učebňa
4.B
6.A
Rozvrh
Triedny učiteľ
PaedDr. Lucia Galášová
Učebňa
5.A
6.B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Mária Sládeková
Učebňa
4.B
7.A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Eva Šišová
Učebňa
6.A
7.B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Viera Kováčová
Učebňa
6.B
7.C
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Zuzana Galášová
Učebňa
5.C
8.A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Vladimíra Píšová
Učebňa
7.A
8.B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Monika Lindtnerová
Učebňa
7.B
8.C
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Michaela Gregušová
Učebňa
7.C
9.A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Ivana Kvetková
Učebňa
8.A
9.B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Stanislava Menčlová
Učebňa
8.B
9.C
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Ondrej Tarkoš
Učebňa
8.C
© aScAgenda 2024.0.1453
agenda.skoly.org
Stránka aktualizovaná: 24.04.2024
RSS
|
Kontakt
|
Správca obsahu
|
Technická podpora
|
Vyhlásenie o prístupnosti
|
Právne informácie
|
Mapa stránok